مربا مهرآراد
خانه / مربا پوست پرتقال / انواع مربا پوست پرتقال خوشمزه

انواع مربا پوست پرتقال خوشمزه

در تهیه انواع مربا پوست پرتقال تنها از پوست پرتقال استفاده می شود و می توان آن را با قیمتی مناسب و طعمی خوب تهیه کرده و استفاده کرد.
مربا را می توان از ترکیباتی متنوع تهیه کرد و یکی از این ترکیبات و مواد اصلی پوست پرتقال است که ممکن است عجیب به نظر بیاید ولی مربای آن خوشمزه خواهد شد و طعمی مناسب خواهد داشت و اکر به درستی تهیه شود و هیچ گونه طعم تلخی در آن وجود نداشته باشد برای مصرف کننده بسیار دلچسب خواهد بود. برای تهیه مربای پوست پرتقال تنها از پوست پرتقال استفاده می شود و قسمت های سفید آن به طور کامل جدا می شود و باید این پوست را به مدت یک ربع در آب جوشاند و آب آن را دور ریخت تا تلخی پوست به طور کامل گرفته شود. اگر این عمل تا سه مرتبه تکرار بشود باعث می شود که تلخی پوست پرتقال به طور کامل گرفته شود و طعم طبیعی داشته باشد و آب آن باید به طور کامل دور ریخته شود. آب و شکر را که حرارت دادیم و قوام آمد پوست پرتقال را به آن اضافه کرده و می گذاریم نیم ساعت جوش بخورد و به دلخواه می توان در آخر به آن کمی آبلیمو اضافه کرد. بهتر است در انتهای عمل پخت قابلمه ای که مربا پخته شده در گذاشته نشود و تنها از پارچه برای پوشاندن درب استفاده گردد و یک روز در دمای معمولی بماند تا مربا آماده شود.

مربا خوشمزه

مربای پوست پرتقال مربایی خوشمزه می باشد و امتحان کردن آن ضرری ندارد و می توان آن را به راحتی در منزل تهیه کرد چون وقت خیلی زیادی از شما نخواهد گرفت و نتیجه ای خوب در نهایت خواهد داشت. این مربا در شیشه های بسته بندی شده با حجم مورد نظر در اختیار مصرف کننده قرار دارد.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

خرید عمده مربا پوست پرتقال

مربا پوست پرتقال که جز مرباهای خوش طعم می باشد به صورت کلی یا عمده …

اینستاگرام تلگرام