مربا مهرآراد
خانه / مربا گلابی / تهیه انواع مربا گلابی

تهیه انواع مربا گلابی

یکی از انواع مربای خوشمزه مربای گلابی می باشد که می توان انواع آماده این مربا را خریداری کرد و یا این مربا را به صورت خانگی می توان تهیه نمود.
یکی از انواع مربای خوشمزه و خوش طعم مربای گلابی می باشد که با استفاده از گلابی های خوب و پوست کنده تهیه می شود و می توان این مربای خوب را با گلابی های مرغوب با طعمی مناسب تهیه کرد. استفاده از گلابی به صورت بدون هسته می باشد و می توان این گلابی را در حجم مناسب با قیمتی مشخص تهیه کرد. انواع مربای گلابی با ترکیباتی تقریبا مشابه حاصل می شود و از زعفران و گلاب برای خوش رنگ تر شدن و طعم دهی بیشتر به این مربا استفاده می گردد. مربای گلابی یک از مرباهای خوب مجلسی بوده و برای پذیرایی می تواند انتخابی مناسب و خوب محسوب شود. تهیه مربای گلابی روشی خاص دارد تا گلابی های حاصل در آن سیاه و تیره رنگ نشوند.

تهیه مربا گلابی

تهیه مربای گلابی خانگی به این صورت است که گلابی را پس از شستند و درآوردن دانه های آن در آب و سرکه اندخته و پس از چند دقیقه آن را در می آورند و این عمل به خاطر جلوگیری از سیاه شدن گلابی ها می باشد و سپس گلابی را رد آب ریخته روی حرارت قرار داده می شود تا گلابی بپزد ولی له نشود. گلابی ها را از اب خارج کرده و شکر و زعفران به آب گلابی اضافه می شود و تا زمان قوام آمدن شربت مربا می جوشد و سپس گلابی را در شربت قوام آمده ریخته و کمی آبلیمو به آن اضافه می شود. در آخر گلابی را ریخته و کمی که جوش زد از روی حرارت برداشته می شود.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

مربا گلابی خرد شده و فروش آن

مربا گلابی خرد شده خوش طعم توسط شرکت مهرآراد به فروش می رسد. شما می …

اینستاگرام تلگرام