مربا مهرآراد
خانه / مربا بالنگ / خرید مربا بالنگ تازه

خرید مربا بالنگ تازه

آیا مربای بالنگ را تنها می توان از بالنگ تازه تهیه کرد؟ نحوه پخت و نگهداری مربای بالنگ یه چه صورت می باشد؟ آیا مربای بالنگ آماده برای خریداری وجود دارد؟
مربای بالنگ یک مربای خوشمزه است که می توان آن را از بالنگ تازه و یا خشک تهیه کرد و معمولا طعم مربای بالنگ با بالنگ تازه بهتر خواهد شد. برای تهیه مربای بالنگ می توان مانند سایر روش های تهیه مربا اقدام کرد و بالنگ تازه را پس از برش دادن به اندازه های دلخواه برای تهیه این مربا استفاده کرد. شربت در انواع مربا باید به اندازه کافی قوام بیاید تا شیرینی مربا در اندازه مناسب باشد و کپک یا شکرک نزند. برایخوش رنگ تر شدن مربای بالنگ می توان از رغفران استفاده کرد و طرز پخت درست آن سبب خوش رنگ تر شدن مربا خواهد شد. برای تهیه مربای بالنگ بهتر است که بالنگ را نصف روز در آب بخیسانید و سپس آن را دو بار به مدت ده دقیقه بجوشانید تا تلخی آن گرفته شود و سپس در شهر آماده شده بریزید تا کاملا بپزد. در نهایت گلاب را به میزان دلخواه به آن اضافه کرده و می گذارید تا سرد شود و در ظرف مربوطه می ریزید.

خرید مربا بالنگ

برای خرید مربای بالنگ دقت داشته باشید که اگر از انواع محلی تهیه می شود از مکان معتبر باشد در غیر این صورت می توان مربای بالنگ را با تاریخ ذکر شده بر روی آن برای مدت مصرف خریداری کرد. مربای بالنگ آماده ممکن است از هر نوعی از بالنگ تهیه شود و این مربا طعمی مناسب برای همه خواهد داشت و به راحتی می توان آن را خریداری کرد.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

خرید مربا بالنگ خوشمزه به صورت اینترنتی

خرید مربا بالنگ خوشمزه را می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی شرکت مهرآراد انجام دهید. …

اینستاگرام تلگرام