مربا مهرآراد
خانه / مربا مجلسی / قیمت مربا توت فرنگی مجلسی

قیمت مربا توت فرنگی مجلسی

مربای توت فرنگی که از اندازه مناسب شکر و توت فرنگی های درشت و رسیده تهیه شده باشد به شکل مجلسی و مناسبی آماده ارائه در بازار با قیمتی متفاوت می باشد.
توت فرنگی میوه ای خوش طعم است که اگر رسیده باشد طعمی شیرین و دلپذیر دارد و میوه ای است که برای افراد در سنین مختلف قابل استفاده بوده و مورد علاقه واقع می شود. توت فرنگی های رسیده برای تهیه مربا بسیار مناسب می باشند و در تهیه مربای توت فرنگی باکیفیت معمولا از آب استفاده نمی شود و ترکیب توت فرنگی و شکر و مکث به مدت چند دقیقه کافی است که با حرارت ملایم توت فرنگی آب انداخته و شکر قوام بیاید و به این ترتیب می توان از شهد آماده شده آن به عنوان شربت توت فرنگی نیز استفاده کرد. انواع مجلسی مربا از هر میوه ای اگر باکیفیت باشد قطعا قیمتی دارد که هزینه های اولیه را جبران کرده و سوددهی برای مشتری نیز داشته باشد.

قیمت مربا مجلسی

مربایی که برای پذیرایی در نظر گرفته می شود باید از هر نظر مطلوب باشد و ظاهری خوش رنگ و لعاب داشته و طعمی که شیرینی آن متناسب باشد است. مربای توت فرنگی مجلسی نیز با حفظ رنگ اصلی توت فرنگی و شهد مناسب که به اندازه کافی شیرین است و شیرینی زیاد آن سبب عدم استفاده از آن نخواهد شد. قیمت مربای مجلسی و پذیرایی انواع میوه ها با هم فرق دارد.

منبع: مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

تهیه مربا میوه مجلسی

مربای میوه به صورت مجلسی از میوه هایی به شکل های مختلف تهیه می شود …

اینستاگرام تلگرام